Share
.vc_custom_1516128419491{margin-top: 20px !important;}

O nas

Nasze projekty tworzymy w oparciu o filozofię zrównoważonego rozwoju, tak aby forma architektoniczna nie tylko pełniła funkcje nadane przez użytkownika i odpowiadała jego potrzebom, ale również harmonijnie wpisywała się w otaczający ją krajobraz.

Praca nad każdym projektem odbywa się we współpracy z klientem, tak aby efekt końcowy prezentował charakterystyczny dla naszej pracowni styl, wzbogacony o spersonalizowane rozwiązania. Wierzymy, że naprawdę dobre pomysły powinny łączyć nowoczesność z lokalną sztuką, kulturą i tradycją.

Zachowanie ładu kompozycyjnego i przestrzennego jest jednym z naszych podstawowych zadań. Dlatego proces projektowania zawsze rozpoczynamy analizą problemów funkcjonalnych związanych z wymaganiami stawianymi przez Inwestora, przy uwzględnieniu uwarunkowań formalno-prawnych, urbanistycznych i społecznych. Chcemy aby każda proponowana koncepcja była satysfakcjonująca zarówno dla klienta jak i dla nas, projektantów.

Pracownię architektoniczną KAM-ARCHITEKCI.PL formalnie założyliśmy w 2017 roku, lecz jej zalążek stanowią biura Marek Koczy Architektura oraz Krzysztof Całka Architektura działające od 2011 roku.

Główny trzon pracowni stanowią dwaj Architekci: Marek Koczy i Krzysztof Całka, którzy swoim doświadczeniem i wiedzą zapewniają najwyższy standard świadczonych usług. Oferta pracowni obejmuje przygotowanie koncepcji, projektu budowlanego, wykonawczego oraz prowadzenie budowy i pomoc w oddaniu obiektu do użytkowania.

Naszym mottem jest architektura zrównoważona, czyli takie projektowanie przestrzeni życia ludzi by była ona estetyczna, funkcjonalna, bliska naturze i otoczeniu.

Stawiamy na indywidualne rozwiązania, dlatego szczególną uwagę przykładamy do rozmów z klientem, podczas których staramy się zgromadzić jak najwięcej informacji o planowanej inwestycji. Wierzymy, że dobre zrozumienie potrzeb inwestora stanowi podstawę udanego projektu.

0
zrealizowanych projektów

Nasz zespół

MGR INŻ. ARCH. MAREK KOCZY

– WŁAŚCICIEL, CZŁONEK ZARZĄDU

Absolwent Politechniki Wrocławskiej na wydziale Architektury i Urbanistyki, od 2014 czynny członek Śląskiej Izby Architektów RP.

– upr. bud. nr 38/SLOKK/2014/II w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń

– upr. bud. 30/SLOKK/2015 w specjalności architektonicznej do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń

MGR INŻ. ARCH. KRZYSZTOF CAŁKA

– WŁAŚCICIEL, CZŁONEK ZARZĄDU

Absolwent Politechniki Śląskiej – studia magisterskie oraz Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie – studia inżynierskie

– upr. bud. nr 17/SLOKK/2018 w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń

MGR INŻ. ARCH. KLAUDIA MATERZOK

– ARCHITEKT

Absolwentka Politechniki Śląskiej na wydziale Architektury

– upr. bud. nr 31/SLOKK/2023/II w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń

MGR INŻ. ZUZANNA SZKUCIK

– PROJEKTANT

Absolwentka Politechniki Śląskiej na wydziale Budownictwa, na kierunku Budownictwo i Architektura oraz Technologie i Zarządzanie w Budownictwie

MGR INŻ. ARCH. EDYTA GAJDA

– ARCHITEKT

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej na wydziale Architektury i Urbanistyki studia magisterskie oraz Politechniki Śląskiej studia inżynierskie

INŻ. ARCH. NATALIA KOSTERKA

– ARCHITEKT

Absolwentka Politechniki Śląskiej na wydziale Architektury